X

Ajans Post Nedir?

Sahne ve Gösteri Sanatları İnsan Kaynakları iletişim | Prodüksiyon Hizmetleri rezervasyon alanıdır..

  • Nasıl çalışır?
Müzisyen Dans Grupları Oyuncu Model Yeni Yüzler. | Sahne Arkası

Üyeler için;

 

  • Yeni üyeler için şifre bilgileri belirtilen e-posta adresine gönderilir. Cast – Portfolyo bölümünden kendisine veya ebeveyni olduğu kişiye ait bilgileri kayıt edebilir. Ajans, Üye veya Proje sahibi tarafımızdan yetenekleri, kişisel özellikleri ve onaylanan fotoğrafları sisteme kayıt edilir.. Daha sonra editörlerimiz bu kaydı, ilgili kategoride rezervasyon uygulanabilir olarak yayınlamaya başlayacaktır. “AjansPost” Rezervasyon (booking) sistemi ile çalışmaktadır.
    Potansiyel müşterilerimiz, (Yapımcı, Prodüktör, Sanat Yönetmeni, Yönetmen, Model ve Oyuncu Menajeri – Koçu, Fotoğraf Sanatçıları ve Senaryo Danışmanları, Kast Direktörleri ) projelerine uygun özelliklerde ki sanatçı sayfasından rezervasyon yapabilmekteler.  Müzisyen Sanatçı Oyuncu Model ‘in belirlemiş olduğu ücret üzerine 20% ajans komisyonu eklenir ve firmaya teklif olarak sunulur. Onaylanan fiyat teklifi rezervasyon yapan firmaya iletilmektedir. Anlaşma sağlanırsa belirtilen ödeme için form gönderilir. Ödeme onayı ile birlikte kesin rezervasyonun ardından fatura bilgileri düzenlenerek ilgili firma adresine gönderilir. Etkinlik bilgileri oyuncu-sanatçı e-posta adresine ve sms olarak gönderilir. Belirtilen iş tamamlandıktan sonra.   (müzisyen dans grubu sanatçı oyuncu model) hesabına (bazen aynı gün) en geç 1 hafta içerisinde ödeme üyemizin banka hesabına havale yada EFT yoluyla gönderilir. Daha fazla bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Rezervasyon Sahipleri İçin;

  • Rezervasyon formunda gönderilen bilgiler, (etkinlik tarih, etkinlik adresi firma bilgileri vb.) tarafımızdan kontrol edilmekte,  sanatçı oyuncu veya model ile mutabakat sonucu fiyat alınmaktadır. Verilen fiyat teklifi üzerine 20% ajans komisyonu eklenerek rezervasyon sahibi firma yetkilisine iletilmekte ve kesin rezervasyon sağlanmaktadır. Sahne Kurulumu, Enerji Kaynağı Kullanımı, Ses Ekibi ve Tesisatı, Sigorta Vergi ve Harçlar dahil değildir.